ELEKTROMEHĀNIĶIS

Esam ieviesuši jaunus produktus un ievērojami palielinājuši ražošanas jaudu, tāpēc komandā papildus aicinām pievienoties pieredzējušu elektromehāniķi!
Ritināt saturu

PASAULES LĪDERIS PALEŠU APMAĻU RAŽOŠANĀ AICINA

pievienoties tehnisku profesionāli elektromehāniķa darbā!

Pienākumi:

  • Apkalpot un uzraudzīt ražošanas iekārtu darbību
  • Uzturēt ražošanas iekārtu nepārtrauktu darba procesu, konstatēt nepieciešamos uzlabojumus
  • Pārbaudīt iekārtu atbilstību tehniskajām prasībām
  • Darba grafiks dienas un nakts maiņās pa 12h

Prasības:

  • Atbilstoša profesionālā izglītība un vismaz 5 gadu pieredze
  • Zināšanas par elektrosistēmām
  • Gatavība strādāt maiņu darbu

Mēs Tev piedāvājam:

  • Apmācības, kas nepieciešamas darba pienākumu izpildei, un pieredzējušu kolēģu atbalstu
  • Profesionālās izaugsmes iespējas uzņēmumā (kvalifikācijas paaugstināšana)
  • Visas sociālās garantijas un stabilu atalgojumu vienmēr laikā
  • Darba apģērbu, apavus un veselības apdrošināšanu no pirmās darba dienas
  • Atalgojumu 1350 - 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas (atbilstoši nostrādāto stundu skaitam un kvalifikācijai)
  • Piemaksas par virsstundām
  • Bezmaksas transportu uz darbu un atpakaļ

Piesakies, atsaucoties uz sludinājumu!

Darba vieta Ulbrokā, Stopiņu novadā (2 km no Rīgas pilsētas robežas)

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Ražotne Ulbrokā

Jaundauguļu iela
2130 Ulbroka Norādījumi Skatīt lapu

KRONUS VĒRTĪBAS UN FILOZOFIJA

values-tt.png

Vēlamies būt iepakojuma preču un pakalpojumu jomas līderis pasaulē, piedāvājot rentablus, daudzveidīgus un uzticamus risinājumus, kas palielina mūsu klientu konkurētspēju.

KRONUS par svarīgāko uzskata cilvēkus, tātad klientus un darbiniekus – viņu vajadzības, vēlmes un viedokļi mums ir patiešām svarīgi. Lai risinātu klientu izvirzītos uzdevumus un palīdzētu saviem darbiniekiem paveikt darbu vislabākajā veidā, mēs ieviešam inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus.

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor