RAŽOŠANAS IEKĀRTU OPERATORI/-ES

Esam ieviesuši jaunus produktus un ievērojami palielinājuši ražošanas jaudu, tāpēc komandā papildus aicinām pievienoties pieredzējušu ražošanas iekārtu operatoru!
Ritināt saturu

PASAULES LĪDERIS PALEŠU APMAĻU RAŽOŠANĀ AICINA

pievienoties pieredzējušus ražošanas iekārtu operatorus (darbs dienas un nakts maiņās pa 12h)!

Pienākumi:

  • Pieņemt zāģmateriālus, padot tos iekārtā, kontrolēt izmērus
  • Izgatavot gatavo produkciju, sagataves un detaļas no zāģmateriāliem, atbilstoši saņemtajam darba uzdevumam
  • Veikt koksnes mehānisko apstrādi ar kokapstrādes darbmašīnām
  • Pārliecināties, vai iekārta ir darba kārtībā. Ja nepieciešams, iestatīt un noregulēt to

Prasības:

  • Iepriekšēja pieredze ražošanas iekārtu operatora darbā
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
  • Vēlme un spēja aktīvi strādāt, disciplīna un godīgums

Mēs Tev piedāvājam:

  • Apmācības, kas nepieciešamas darba pienākumu izpildei, un pieredzējušu kolēģu atbalstu
  • Profesionālās izaugsmes iespējas uzņēmumā (kvalifikācijas paaugstināšana)
  • Visas sociālās garantijas un stabilu atalgojumu vienmēr laikā
  • Darba apģērbu, apavus un veselības apdrošināšanu no pirmās darba dienas
  • Atalgojumu no 1000 EUR pirms nodokļu nomaksas apmācību periodā. Pēc apmācību perioda 1000 - 2100 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas (atbilstoši nostrādāto stundu skaitam, kvalifikācijai un ražošanas normas izpildei)
  • Piemaksas par virsstundām
  • Bezmaksas transportu uz darbu un atpakaļ

Piesakies, atsaucoties uz sludinājumu vai zvanot 25620099!

Darba vieta Ulbrokā, Stopiņu novadā (2 km no Rīgas pilsētas robežas)

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Ražotne Ulbrokā

Jaundauguļu iela
2130 Ulbroka Norādījumi Skatīt lapu

KRONUS VĒRTĪBAS UN FILOZOFIJA

values-tt.png

Vēlamies būt iepakojuma preču un pakalpojumu jomas līderis pasaulē, piedāvājot rentablus, daudzveidīgus un uzticamus risinājumus, kas palielina mūsu klientu konkurētspēju.

KRONUS par svarīgāko uzskata cilvēkus, tātad klientus un darbiniekus – viņu vajadzības, vēlmes un viedokļi mums ir patiešām svarīgi. Lai risinātu klientu izvirzītos uzdevumus un palīdzētu saviem darbiniekiem paveikt darbu vislabākajā veidā, mēs ieviešam inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus.

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor