PAKOTĀJS/-A

Ritināt saturu

PASAULES LĪDERIS PALEŠU UN PALEŠU APMAĻU RAŽOŠANĀ AICINA DARBĀ!

Ražošanas darbinieku skaits pēdējā pusotra gada laikā no 300 darbiniekiem ir pieaudzis līdz 450 darbiniekiem, un mēs turpinām savu komandu papildināt!

Pienākumi:

  • Gatavās produkcijas iepakošana (dēlīši, skrūves, eņģes)

Prasības:

  • Vēlme un spēja aktīvi fiziski strādāt, disciplīna un godīgums
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta

Mēs Tev piedāvājam:

  • Apmācības, kas nepieciešamas darba pienākumu izpildei, un pieredzējušu kolēģu atbalstu
  • Darbu dienas maiņās no 7:30 līdz 19:30 saskaņā ar grafiku (4 darba dienas / 4 brīvdienas)
  • Profesionālās izaugsmes iespējas uzņēmumā (kvalifikācijas paaugstināšana)
  • Visas sociālās garantijas un stabilu atalgojumu vienmēr laikā
  • Darba apģērbu, apavus un veselības apdrošināšanu no pirmās darba dienas
  • Atalgojumu no 950 EUR pirms nodokļu nomaksas (atbilstoši nostrādāto stundu skaitam, kvalifikācijai un ražošanas normas izpildei)
  • Piemaksas par virsstundām

Piesakies, atsaucoties uz sludinājumu vai zvanot 25620099!

Darba vieta Salaspilī, Krasta ielā 3/1

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Noliktava Salaspilī

Krasta iela 3
2169 Salaspils Norādījumi

KRONUS VĒRTĪBAS UN FILOZOFIJA

values-tt.png

Vēlamies būt iepakojuma preču un pakalpojumu jomas līderis pasaulē, piedāvājot rentablus, daudzveidīgus un uzticamus risinājumus, kas palielina mūsu klientu konkurētspēju.

KRONUS par svarīgāko uzskata cilvēkus, tātad klientus un darbiniekus – viņu vajadzības, vēlmes un viedokļi mums ir patiešām svarīgi. Lai risinātu klientu izvirzītos uzdevumus un palīdzētu saviem darbiniekiem paveikt darbu vislabākajā veidā, mēs ieviešam inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus.

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor