Dreilini

Connect

Izveido profilu, lai pastāvīgi tiktu informēts par jaunām vakancēm.

Visas vakances

UZŅĒMUMA FILOZOFIJA

KRONUS filozofijas pamatā ir ideja – “cilvēki ir pārāki par procesu”. Pateicoties šādai pieejai mēs kļūstam par elastīgāku, jautrāku, stimulējošāku, radošāku un veiksmīgāku organizāciju. 

 • Mēs uzticamies savas komandas dalībniekiem, kad viņi pieņem lēmumus un dara to, ko uzskata par labāku uzņēmumam KRONUS.  
 • Mēs ticam, ka uzticība un cieņa  rosina atbildības un pašdisciplīnas sajūtu un veicina darba izpildi, kas nes labumu uzņēmumam. 
 • Mēs uzskatām, ka ikvienam ir iespēja ietekmēt uzņēmuma attīstību.  
 • Mēs augstu vērtējam pieredzi un labus rezultātus un esam gatavi par to maksāt, lai motivētu un noturētu darbiniekus. 

DARBINIEKI

Ideju un viedokļu dažādība ļauj mums plašāk skatīties uz lietām un atrast nestandarta, tomēr praktiskus un saprātīgus risinājumus. Tādēļ, izvēloties darbiniekus, mēs dodam priekšroku tiem, kas atšķiras, kas var iedvest jaunu elpu uzņēmumā notiekošajos procesos, piedāvāt svaigu skatienu uz lietām.

MŪSU KOMANDA

Tā ir kopiena, kas sastāv no dažādu specialitāšu, interešu, prasmju un uzskatu cilvēkiem un ko vieno kopīga ideja un līdzīga pasaules uztvere.

VADĪTĀJU KOMANDA

КRONUS vadītāju komandā ir uzņēmējdarbības un nozares eksperti, kuriem ir dziļas zināšanas, bagāta pieredze un profesionālā attieksme pret to, ko viņi dara. Katru dienu viņi veiksmīgi pārstāv uzņēmuma intereses, vada uzņēmumu un strādā pie ilgtermiņa attīstības stratēģijas izstrādes un realizācijas. Iepazīstiet KRONUS TOP-menedžeru komandu!

 

KRONUS VĒRTĪBAS

KRONUS liek uz pjedestāla cilvēku – klientus un darbiniekus: mums patiešām ir svarīgas viņu vajadzības, vēlmes, viedokļi. Lai risinātu klientu uzdevumus un palīdzētu darbiniekiem veikt savu darbu vislabākajā veidā, mēs ieviešam inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus.

 • Uzticība

  Mēs cienām savus kolēģus no KRONUS, klientus un partnerus, un mūsu attieksme pret tiem ir tāda pati, kādu mēs gaidām no citiem cilvēkiem. Mēs uzskatām, ka cilvēki strādā labāk, ja viņu attiecību pamatā ir uzticība.

 • Veiktspēja

  Mēs vienmēr cenšamies sasniegt visaugstākos rezultātus uzņēmumam stratēģiski svarīgos virzienos. Mēs atbalstām iniciatīvas izrādīšanu un enerģisku rīcību uzņēmuma un klientu interesēs. Mēs mācāmies gan no saviem panākumiem, gan no neveiksmēm. Mēs sev nosakām ambiciozus mērķus un zinām, ka tiecoties pie tiem varam sasniegt vairāk nekā gaidījām.

 • Atklātība

  Mūsu attieksme ir godīga un taisnīga. Mēs atklāti izsakām savu viedokli un dalāmies informācijā plaši un apzināti. Mēs veicinām kolektīvo darbu un atklātu dialogu uzstādīto uzdevumu risināšanas procesā. Mēs atklājam jaunus uzņēmējdarbības veikšanas veidus, kas ļaus efektīvāk iekarot tirgu.

 • Orientēšanās uz klientu

  Visam, kas saistīts ar klientu, mūsu uzņēmumā ir visaugstākā prioritāte. Viss, ko mēs darām, ir vērsts uz klienta vajadzību apmierināšanu: produkti, kurus ražojam, pakalpojumi, kurus sniedzam. Mūsu darba jēga ir izpildīt uzņemtās saistības un paaugstināt klienta uzņēmējdarbības efektivitāti. Mēs tiecamies paredzēt un realizēt mūsu klientu vajadzības labāk nekā viņi to sagaida.

 • Partnerība

  Darbā mēs vadāmies pēc skaidri izteiktiem un savstarpēji saskaņotiem mērķiem un stratēģijām. Mēs uzskatām, ka darbības, kas veicina viengabalainas uzņēmējdarbības attīstību, beigu beigās ļauj uzņēmumam un katram tā darbiniekam gūt panākumus. Visas savas darbības un uzdevumus mēs izskatām ne tikai no personīgas attīstības un priekšrocību viedokļa, bet arī no visa uzņēmuma viedokļa.

 • Atbildība

  Mēs visi atbildam par kopīgā darba panākumiem un, plānojot savas darbības un rīcību, vienmēr rūpējamies par ilgtermiņa rezultātu. Mūsu nostāja ir vairāk klausīties un mazāk runāt – lai mūsu darbības runā mūsu vietā. Kad viss nenotiek tā, kā mēs cerējām, mēs neaizstāvējāmies un nerādām ar pirkstu viens uz otru, bet personīgi uzņemamies atbildību. Ar katru savu rīcību un lēmumu mēs apstiprinām KRONUS vērtības un principus.

Dreilini

Noliktavu iela 5
2130 Stopiņu novads Norādījumi Skatīt lapu

Teamtailor

Karjeras vietne - nodrošina Teamtailor