Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai tev nodrošinātu labāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē.

Mēs un atsevišķi partneri izmantojam sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi Teamtailor vietnē. Attiecībā uz sīkdatnēm, kas netiek uzskatītas par nepieciešamām (kā norādīts Sīkdatņu politikā), mēs un mūsu izvēlētie partneri var izmantot sīkdatnes šādiem nolūkiem: personalizēta tīmekļa vietnes pieredze, produktu izstrāde un uzlabošana un dažos gadījumos mērķtiecīga reklāma, kas balstīta uz tavām interesēm. Sīkdatnes var pārvaldīt vai atspējot, noklikšķinot uz "Pārvaldīt sīkdatnes" katras tīmekļa vietnes lapas apakšā.

Izvēlies, kuras sīkdatnes vēlies atļaut

Apmeklējot šo tīmekļa vietni, tā var saglabāt vai iegūt informāciju tavā pārlūkprogrammā, galvenokārt sīkdatņu veidā. Šī informācija var būt par tevi, tavām preferencēm vai ierīci un tā galvenokārt tiek izmantota, lai tīmekļa vietne darbotos, kā nākas. Šī informācija parasti neidentificē tieši tevi, taču tā var nodrošināt personalizētāku tīmekļa pieredzi. Mēs cienām tavas tiesības uz privātumu, tāpēc tu vari izvēlēties neļaut izmantot atsevišķus sīkdatņu veidus. Zemāk ir saraksts ar sīkdatņu kategorijām, kuras var būt iestatītas un kuras var brīvi mainīt. Dažu sīkdatņu veidu bloķēšana var ietekmēt tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un mūsu pakalpojumus.

Cookie Policy

Šīs sīkdatnes ir obligātas un tās jāatļauj, lai izmantotu tīmekļa vietni.

Piegādātāji Teamtailor

Ar šīm sīkdatnēm tiek apkopoti dati par to, kā apmeklētāji izmanto šo tīmekļa vietni.

Piegādātāji Teamtailor, Google

Izmantojot šīs sīkdatnes, tīmekļa vietne atceras tavas izvēles un piedāvā plašākas, personīgi pielāgotas funkcijas.

Izmantojot šīs sīkdatnes, tev tiks rādītas tavām interesēm piemērotākas reklāmas.

Kāpēc KRONUS?

Tiecoties kļūt par labāko darba devēju savā jomā, KRONUS mērķtiecīgi investē darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanā, apmācībā un organizācijas izmaiņās.

VIETĒJĀ IZCELSME = PASAULES MĒROGS

CILVĒCĪGA VIDE = PĀRLIECINOŠS REZULTĀTS

STABILS PAMATS = PĀRDOMĀTA ATTĪSTĪBA

Latvijas uzņēmums ar plašu eksporta tirgu – regulāri piegādājam produktus klientiem no 60+ valstīm. Lepojamies, ka KRONUS šobrīd ir tirgus līderis – pasaulē lielākais palešu apmaļu ražotājs.

KRONUS iekšējo vidi raksturo vadības cieņpilna attieksme pret katru darbinieku, vienlīdzība un spēja izteikties. Kolēģi ir kā ģimene, kā arī alga tiek piedāvāta virs tirgus vidējā līmeņa.

KRONUS vadās pēc ilgtermiņa plānošanas, augstiem kvalitātes un biznesa ētikas standartiem, taču nepārtraukti tiek izvirzīti arī jauni mērķi un jaunas ambīcijas. Inovācijas = investīcijas.

Vietējais čempions

Prasmīga vadības komanda

Ģimeniskums

Kvalitāte

Attīstības un inovāciju gars

KRONUS MISIJA UN VĒRTĪBAS