Ulbroka II

KRONUS VĒRTĪBAS UN FILOZOFIJA

values-tt.png

Vēlamies būt iepakojuma preču un pakalpojumu jomas līderis pasaulē, piedāvājot rentablus, daudzveidīgus un uzticamus risinājumus, kas palielina mūsu klientu konkurētspēju.

KRONUS par svarīgāko uzskata cilvēkus, tātad klientus un darbiniekus – viņu vajadzības, vēlmes un viedokļi mums ir patiešām svarīgi. Lai risinātu klientu izvirzītos uzdevumus un palīdzētu saviem darbiniekiem paveikt darbu vislabākajā veidā, mēs ieviešam inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus.

PIEVIENOJIES MUMS!

KRONUS liek uz pjedestāla cilvēku – klientus un darbiniekus: mums patiešām ir svarīgas viņu vajadzības, vēlmes, viedokļi. Ko saka mūsu darbinieki - kāpēc viņi strādā KRONUS?

  • VIETĒJA IZCELSME - PASAULES MĒROGS

    Latvijas uzņēmums ar plašu eksporta tirgu. Lepojamies, ka šobrīd KRONUS ir tirgus līderis - pasaulē lielākais palešu apmaļu ražotājs.

  • CILVĒCĪGA VIDE - PĀRLIECINOŠS REZULTĀTS

    KRONUS iekšējo vidi raksturo cieņpilna vadības attieksme pret katru darbinieku. Kolēģi ir kā ģimene un atalgojums ir virs tirgus vidējā līmeņa.

  • STABILS PAMATS - PĀRDOMĀTA ATTĪSTĪBA

    KRONUS vada ilgtermiņa domāšana, augsti kvalitātes un biznesa ētikas standarti, bet tai pat laikā nepārtraukti uzstādīti jauni mērķi, jaunas ambīcijas. Inovācijas tiek uztvertas kā ieguldījums.

Ražotne Ulbrokā

Jaundauguļu iela
2130 Ulbroka Norādījumi Skatīt lapu

Teamtailor

Karjeras vietne - nodrošina Teamtailor