Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai tev nodrošinātu labāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē.

KRONUS un izvēlētie partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai jums nodrošinātu vislabāko pieredzi šajā tīmekļa vietnē. Ja tam piekrītat, mēs izmantosim sīkdatnes analītikas un tirgvedības nolūkiem.

Skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai uzzinātu vairāk par mūsu iestatītajām sīkdatnēm.

Varat atsaukt un pārvaldīt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklišķinot uz “Pārvaldīt sīkdatnes” katras tīmekļa vietnes lapas apakšā.

Izvēlies, kuras sīkdatnes vēlies atļaut

Šajā vietnē mēs vienmēr iestatām sīkdatnes, kas ir obligātas, proti, tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi.

Ja tam piekrītat, mēs iestatīsim arī citu veidu sīkdatnes. Varat dot vai atsaukt savu piekrišanu dažādu veidu sīkdatnēm, izmantojot tālāk redzamos slēdžus. Varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklikšķinot uz saites “Pārvaldīt sīkdatnes”, kas vienmēr ir pieejama vietnes apakšā.

Lai uzzinātu vairāk par to, ko dara dažādu veidu sīkdatnes, kā tiek izmantoti jūsu dati, kad tās ir iestatītas, u.c., skatiet mūsu sīkdatņu politiku.

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi, un tās vienmēr ir iestatītas, kad apmeklējat vietni.

Piegādātāji Teamtailor

Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, kas mums palīdz izprast, kā tiek lietota vietne.

Piegādātāji Teamtailor

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai reklāmas vēstījumi būtu jums piemērotāki. Dažos gadījumos tās arī veic papildu funkcijas vietnē.

Piegādātāji Youtube, Google, Meta

Atlases process

Kā notiek atlases process?


Mēs no savas puses Tev kā kandidātam atlases procesā nodrošināsim taisnīgu un godīgu Tavu kompetenču un prasmju izvērtēšanu. Kā tieši tas notiek? Mūsu personāla attīstības nodaļas kolēģi regulāri papildina savas zināšanas par personāla atlases metodēm, kā arī nodaļu vadītāji ir apmācīti veikt kandidātu atlasi un izvērtēšanu, ievērojot KRONUS vērtības, izvairoties no stereotipiem vai aizspriedumiem. Lai Tev nodrošinātu maksimāli augstu atlases procesa kvalitāti, mūsu personāla attīstības nodaļas komanda regulāri analizē sava darba rezultātus, veic uzlabojumus un uzstāda sev jaunus mērķus.

Sīkāk par atlases procesa soļiem lasi zemāk!
Uz tikšanos interesantās sarunās!


KRONUS MISIJA UN VĒRTĪBAS