Atlases process

Kā notiek atlases process?

Mēs no savas puses Tev kā kandidātam atlases procesā nodrošināsim taisnīgu un godīgu Tavu kompetenču un prasmju izvērtēšanu. Kā tieši tas notiek? Mūsu personāla attīstības nodaļas kolēģi regulāri papildina savas zināšanas par personāla atlases metodēm, kā arī nodaļu vadītāji ir apmācīti veikt kandidātu atlasi un izvērtēšanu, ievērojot KRONUS vērtības, izvairoties no stereotipiem vai aizspriedumiem. 

Lai Tev nodrošinātu maksimāli augstu atlases procesa kvalitāti, mūsu personāla attīstības nodaļas komanda regulāri analizē sava darba rezultātus, veic uzlabojumus un uzstāda sev jaunus mērķus.

Sīkāk par atlases procesa soļiem lasi zemāk!

Uz tikšanos interesantās sarunās!

Atlases procesa soļi

Pieteikums

Piesakies, izmantojot savu LinkedIn profilu un / vai CV. Ja vakancei esam pievienojuši jautājumus, lūgsim sniegt atbildes uz tiem, motivācijas vēstule nav obligāta, ja vien tas nav specifiski norādīts. Atlases speciālists, izvērtējot saņemtos pieteikumus, izvēlēsies kandidātus, ar kuriem uzsākt sarunu.

Pirmais solis

Pirmais atlases solis ir saruna, kas notiks ar personāla atlases speciālistu telefoniski vai izmantojot MS Teams vai citu saziņas platformu. Sarunas laikā iegūsi papildus informāciju par KRONUS un vakanci, kā arī uzdosim jautājumus par Tavu iepriekšējo darba pieredzi un gaidām attiecībā uz nākamo darba vietu.

Otrais solis

Otrais solis ir saruna, kuras laikā Tev būs iespēja iepazīties ar potenciālo jauno vadītāju. Šī sarunas mērķis ir padziļināti izprast Tavas kompetences attiecībā uz piedāvāto vakanci, kā arī sniegt Tev plašāku ieskatu darba pienākumos.

Trešais solis

Trešajā atlases procesa solī, atkarībā no vakances, mēs lūgsim Tevi izpildīt kādu testu vai mājas uzdevumu, kā arī iespējams jautāsim pēc iepriekšējo darba devēju kontaktiem atsauksmju iegūšanai. Ja vakance paredz ciešu sadarbību ar ražošanas daļu, tad šeit tiks organizēta arī ekskursija pa ražotni.

Ceturtais solis

Ceturtais solis ir fināla saruna plašākā kolēģu lokā. Uz sarunu no savas puses aicināsim kolēģus, ar kuriem paredzēta ciešāka sadarbība ikdienā, jo tas dos iespēju Tev iepazīt savus potenciālos jaunos kolēģus, sajust komandas atmosfēru, kā arī kolēģiem iepazīt Tevi!

Piektais solis

Atlases speciālistam un potenciālajam tiešajam vadītājam sadarbojoties, apkoposim visu iepriekš iegūto informāciju un viedokļus un, pozitīva lēmuma gadījumā, izteiksim Tev darba piedāvājumu!

Biežāk Uzdotie Jautājumi

KRONUS VĒRTĪBAS UN FILOZOFIJA

values-tt.png

Vēlamies būt iepakojuma preču un pakalpojumu jomas līderis pasaulē, piedāvājot rentablus, daudzveidīgus un uzticamus risinājumus, kas palielina mūsu klientu konkurētspēju.

KRONUS par svarīgāko uzskata cilvēkus, tātad klientus un darbiniekus – viņu vajadzības, vēlmes un viedokļi mums ir patiešām svarīgi. Lai risinātu klientu izvirzītos uzdevumus un palīdzētu saviem darbiniekiem paveikt darbu vislabākajā veidā, mēs ieviešam inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus.

Teamtailor

Karjeras vietne - nodrošina Teamtailor