Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai tev nodrošinātu labāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē.

KRONUS un izvēlētie partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai jums nodrošinātu vislabāko pieredzi šajā tīmekļa vietnē. Ja tam piekrītat, mēs izmantosim sīkdatnes analītikas un tirgvedības nolūkiem.

Skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai uzzinātu vairāk par mūsu iestatītajām sīkdatnēm.

Varat atsaukt un pārvaldīt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklišķinot uz “Pārvaldīt sīkdatnes” katras tīmekļa vietnes lapas apakšā.

Izvēlies, kuras sīkdatnes vēlies atļaut

Šajā vietnē mēs vienmēr iestatām sīkdatnes, kas ir obligātas, proti, tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi.

Ja tam piekrītat, mēs iestatīsim arī citu veidu sīkdatnes. Varat dot vai atsaukt savu piekrišanu dažādu veidu sīkdatnēm, izmantojot tālāk redzamos slēdžus. Varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklikšķinot uz saites “Pārvaldīt sīkdatnes”, kas vienmēr ir pieejama vietnes apakšā.

Lai uzzinātu vairāk par to, ko dara dažādu veidu sīkdatnes, kā tiek izmantoti jūsu dati, kad tās ir iestatītas, u.c., skatiet mūsu sīkdatņu politiku.

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi, un tās vienmēr ir iestatītas, kad apmeklējat vietni.

Piegādātāji Teamtailor

Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, kas mums palīdz izprast, kā tiek lietota vietne.

Piegādātāji Teamtailor

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai reklāmas vēstījumi būtu jums piemērotāki. Dažos gadījumos tās arī veic papildu funkcijas vietnē.

Piegādātāji Youtube, Google, Meta

Pievienojies KRONUS komandai!

KRONUS –
CAUR VIENKĀRŠĪBU UZ IZCILĪBU!


KRONUS ir pasaules līderis palešu apmaļu un palešu ražošanā, kā arī viens no vadošajiem koka iepakojuma ražotājiem ar klientu sarakstu no vairāk nekā 60 valstīm.


Darba tirgū, kā arī biznesa vidē KRONUS pārliecina ar savu vienkāršību un sirsnību, vienlaikus sasniedzot izcilus rezultātus. Ar stabilām pamatvērtībām un humānu attieksmi KRONUS ir kļuvis par pasaules līmeņa tirgus līderi. Latvijas uzņēmums, kas vadās pēc ilgtermiņa plānošanas, augstiem kvalitātes un biznesa ētikas standartiem.


  • Vietējais čempions

  • Prasmīga vadības komanda

  • Ģimeniskums

  • Kvalitāte

  • Attīstības gars

  • Inovācijas

KRONUS MISIJA UN VĒRTĪBAS

KRONUS darbinieku attīstība


Dodies apmaksātā karjeras ceļojumā ar KRONUS! Kā potenciālais mūsu komandas loceklis atklāj daudzās attīstības un apmācības iespējas, kas paredzētas Tavai profesionālās izaugsmes veicināšanai. Izpēti, kā mēs ieguldām darbinieku panākumos, un iedomājies nākotni, kurā Tavas prasmes tikai un vienīgi uzplaukst. Pievienojies mums un kopā veidosim Tavu ceļu uz panākumiem!


Iepazīsties ar komandu

  • Kristīne Rāte, LEAN projektu vadītāja

  • Pāvels Linkēvičs, Teamleader/Noliktavas pārzinis

  • Ritvars Kalniņš, zāģēšanas operators